| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce m-am ras de multe ori in zona pubiana cu bic-ul a inceput sa se extinda, creste sus mai mult, cred ca o sa treaca de banda de la boxeri si ceva in parti...Cu ce m-as putea epila sa nu mai creasca asa des,si mult? Sunt baiat,si mentionez ca nu am saloane de alea de epilat in zona laughing, voi ce recomandati?

3 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Benzi epilatoare, ieftine si cu rezultat bun.

| KaPy2 a răspuns:

Părerea mea este ca te poți rade mereu când creste, este normal sa-ți crească asa, dacă te vei epila te vei pisa pe tine de usturime

| ReiVaN a răspuns (pentru KaPy2):

Ahahhahahah rolling on the floor
dai cu crema...aia nu doare.