| KattyR123098 a întrebat:

Fundita! Cine ma ajuta la concursul toamna de aur am nevoie de prezentare nu stiu nimic tebuie si proba artistica un dans sau cantec. Ajutati-ma va rog frumos!

1 răspuns:
| WhiteEvil37 a răspuns:

Stii..cred ca esti o persoana frumoasa si talentata deci nu ai de ce sa iti faci griji.Fa ce stii tu mai bine, poarta cea mai frumoasa rochie pe care o ai, comportate ca o DIVA, ba nu...comportate ca o invingatoare, tine capul sus si fii tu insati, asa e cel mai bine.
Cat despre proba artistica alegeti ceva la care te pricepi:un dans usor, o melodie preferata, ceva la care te pricepi..Bafta!