| Masulica a întrebat:

.. Iar am nevoie de ajutorul vostru.
Spuneti va rog niste tablete de slabit bune si eficiente
si nu chiar scumpe in jur la 200 lei
a da si sa fie in Moldova
big grinbig grinbig grin
va rog

7 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

XL-s cele mai bune.
Știu ca sunt mai scumpe dar chiar isi fac treaba!
Eu am folosit anul trecut in vara si mâncam doar porcarii si cu toate astea slabeam, după 3 zile nu mai ai chef de mancare ai sa vezi te strâmbi de la orice.
Eu am combinat Pastilele alea cu niște fiole de anghinare care le amestecam cu suc de portocale.
Fiolele m-au ajutat sa pierd mai repede apa din corp.
Am folosit cam o jumate de luna Pastilele cu fiolele si am slăbit 10 kg ft ușor fara cel mai mic efort.
Țin sa iti zic ca sunt naturale făcute din plante! Si eu mâncam orice +ciocolata si sucuri excesiv si vezi m-am ingrasat doar 6/7 kg de anul trecut cu toata mâncarea nesănătoasă, niciodată nu am refuzat ceva ca vai doamne ma ingras happy
Acum o sa încep lunea viitoare din ele încă o data vreau sa slăbesc 8 kg.
Este ft ușor cu ele.

Ce am mai încercat sunt Pastilele făcute 100% din anghinare iti garantez slăbești dar ce e rău cu Pastilele alea este ca după ce le termini trebuie sa ai ft mare grija, daca nu esti atenta te poti îngrășa rapid.
Ce e bun la Pastilele alea este ca sunt ft ieftine, le iei de la Plafar si elimini apa in următoarele 2 zile deja vezi diferența.
La mine nu merge faza cu mâncatul ft putin la ore speciale ca ma apuca depresia dar cu Pastilele alea funcționează perfect!
Multă bafta!

| ForYouBaby a răspuns:

Uite aici :) sper ca te ajute:)
http://www.unica.ro/......23464.html

| vladtaurus a răspuns:

Eu zic sa renunti la carbohiratii din alimentatia ta si sa mananci mese multe si mai putina mancare la o singura masa, daca alergi 30 de min in fiecare zi in 3 4 luni nu o sa te mai recunosti, si la aspect si la sanatate. Poti sa ai 85 de kg si sa arati ca la 65, asta este din cauza grasimei din corp si alimentatiei defectuoase. Pori incerca si un regim care da roade dar nu sunt adeptul lor : ADKINS si DUKAN

| Sarge a răspuns:

Daca ar exista asa ceva nimeni n-ar mai fi supraponderal/obez. Pastilele de slabit eficiente au reactii adverse serioase putand provoca inclusiv decesul pacientului. De aceea sunt prescrise numai in cazurile limita, cand beneficiile depasesc oricum riscurile.

| AleXa1997 a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti o tableta asa ieftina. Te sfatuiesc sa pui un anunt pe mercador/tocmai.ro Poate gasesti tablete vechi. Bafta!