| Kaleb a întrebat:

Imi poate da cineva cateva linkuri cu firzuri de baieti mai interesante?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

La tine pe desktop apare o iconita cu numele de internet explorer( depinde ce browser folosesti) dai dublu clik pe aceea iconita si iti apare o pagina si scrie mare GOOGLE, acolo sub google scrie search ( cautare) mai sus este un spatie unde scrii niste cuv cheie( ce vrei u sa cauti) scrii frizuri pentru baieti si dai enter( enter este o tasta dp tastatura ) si o sa iti apara mai multe informatii. sus in stanga o sa iti apara
Web
Imagini
Videoclipuri
Hărţi
Traducere
Academic
Corespondenţă
mai multe
dai pe imagini si o sa iti apara imagini;

INTELEGI? e simplulaughing
merit funda?