| xpbauuxx a întrebat:

Imi puteti recomanda o tunsoare ( nu neaparat de vara )? Am 1, 70, par negru, ochi albastrii, fata mai ovala. Ma gandeam sa ma duc la stilist ca poate stie el cu mi-ar sta mai bine da ma gandesc ca totusi e stilist deci costa mult. Dau funda pentru pareri si / sau raspunsuri. Aa si aropo, sunt baiat.

1 răspuns:
| Monique27 a răspuns:

Avnd in vedere ca se poatra tunsorile in genul asta: http://www.google.ro/......tp?/imgres putea aborda acest stil, dar parerea mea e sa te gandeti cum ti-ar sta tie cel mai bine, sa te mai sfatuiesti cu ceva preiteni si apoi sa te tunzi>Sper ca ti-am fost de ajutor.