| AjutoameniipeTPU a întrebat:

Salut TPU. Imi puteti spune care tunsoare este mai buna dintre buzz cut si caesar cut? Si care sunt diferentele?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu cred ca exista tunsoare mai buna, ci tunsoare mai potrivita din punct de vedere al armoniei cu trasaturile tale.Fiecare om e diferit si nu orice este in trend ni se potriveste. La salon/frizerie ar trebui sa primim sfaturi despre ce ne avantajeaza si ce nu.

| Sophieka a răspuns:

Cea mai buna frizura e cea care te avantajeaza in mod pozitiv pe tine.
Nu te lasa influentat de moda / anturaje sau persoane straine.
Fi decent si alege in orice nu doar ca frizura, ceea ce te reprezinta intr-un sens bun si decent pe tine.

| Mathias39 a răspuns:

Depinde de structura și trăsăturile faciale, spune-mi cum arăți și îti dau un răspuns.