| Negotei_Andreea_1997 a întrebat:

Imi puteti spune si mie urgent cum pot sa-mi ondulez parul fara placa? Dau funda!
big grin

4 răspunsuri:
| Mirunaaaa a răspuns:

Poţi să îţi faci seara cu bigudiuri,sau cu şosete (sunt tutoriale gen. cel făcut de Bethany Mota), poţi să îţi împleteşti părul şi să dormi cu el împletit, dar, dacă ai nevoie urgentă de ondulare, doar cu placa sau ondulator poţi reuşi în 30 minute.Baftă.

| Leylla a răspuns:

Iti trebuie un feon si o perie cu peri mari. Rasucesti firele de par pe perie si "te ususci" cu feonul. Poti face asta si cand ai parul umed (de preferat), dar si cand e uscat.