| GoodGuy a întrebat:

Imi spuneti va rog si mie o frizerie buna(sunt baiat) in Satu Mare unde te tunde si iti face o frizura in funcite de ce iti sta mai bine pentru forma fetei.As dori sa imi spuneti si unde se afla sau cum se numeste frizeria.As prefera frizerii mai ieftine, cam pana la 20 de lei, nu de 40-50 de lei.
Va multumesc si va astept raspunsurile!

1 răspuns:
| Dedu_Calin_1970 a răspuns:

Salut GoodGuy! Eu stau in Satu Mare si este o frizerie langa biserica aia mare pe strada Barbul Mare nr 24. Sper ca te-am ajutat