| AlExAlExAnDrU a întrebat:

In cat timp credeti ca imi vor trece cosurile daca ma dau cu Cutaden?

Răspuns Câştigător
| RomulusMilea a răspuns:

Salut, Cred că în 2 - 3 zile, însă problema este alta. Nu sunt sigur că acest unguent va trata/îndepărta CAUZA problemei, cred că va lucra doar la EFECTUL problemei, adică va îndepărta coşurile, OK, dar întrebarea este dacă vor mai apărea acestea după acest tratament? Din păcate, cred că vor reapărea.

Cel mai indicat ar fi să te adresezi unui medic specialist, unui dermatolog, pentru a găsi cauza apariţiei acestor coşuri. Dacă vei proceda aşa, vei avea o soluţie pe termen lung, nu doar una care acum va îndepărta coşurile, iar peste o săptămână acestea ar putea reapărea.

Multă sănătate!

3 răspunsuri:
| SloOpY a răspuns:

Nu cred, mai bine mergi la dermatolog. Eu folosesc Skinoren si e foarte bun :X.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Salut! In cateva zile, insa pe urma iti vor reaparea, asa am patit si eu!
Cumpara de la farmacie niste Zynerit!
Sau ia-ti un Clean&Clear!

| costel_2144 a răspuns:

La 20---21 de ani garantat