| LOkk12 a întrebat:

In ultimul timp am o cadere excesiva a parului.Sunt disperata si nu stiu ce sa fac.Am incercat toate metodele posibile de diminuare si nimic nu are efect.Il ingrijesc cum stiu mai bine si tot cade.Mentionez ca nu-l vopsesc si nu folosesc uscatorul si placa. Sper sa ma ajutati cu ceva sfaturi.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| monutza90 a răspuns:

Buna eu am o pagina pe Facebook unde postez despre tratamente naturiste.Acolo am postat despre caderea parului.Eu iti recomand sa nu mai dai banii aiurea.Eu mai degraba folosesc retete naturiste decat produse din comert.In aceasta perioada cred ca nu este femeie careia sa nu ii cada parul. Sper ca ti-am fost de ajutor, pagina se numeste Astroparanormal si eu postez la cosmetica si medicina naturista. :*

| LOkk12 explică (pentru monutza90):

Iti multumesc pentru ajutor.Sunt de acord ca toamna cade parul, dar la mine continua de ceva vreme..cred ca de la inceputul verii!

| monutza90 a răspuns (pentru LOkk12):

Incearca cu reteta tinctura de ardei iute si clateste-te cu otet+apa.

5 răspunsuri:
| FabianelSHAF a răspuns:

Salut. Inainte la TeleShoping arata o reclama pentru a nu mai cadea parul eu te sfatuiesc sa te uiti in fiecare zi dimineata.

| alincik900 a răspuns:

http://alincik-md.blogspot.com/......-griu.html si o alimentatie cit de cit echilibrata.