| Ichigoemi a întrebat:

...intru in clasa a 9-a si vrea sa am o frizura tare.am par cret! doar in primele zile dupa spalat pe cap. dar el poate sta lins fara probleme.deci vreau o frizura sau niste idei:X parul imi sta lins si cativa carlionti mici pe ici coleatongue niste sugestii pls? ceva de atrasbig grin

Răspuns Câştigător
| Jane a răspuns:

Pe bune, n-ai nevoie de nicio freza "tare", cum ii zici tu si nici nu trebuie sa il faci sa stea lins, pentru ca sunt sigura ca e superb asa cum este. Eu, una, iubesc parul cret. Deci mai bine il lasi cum este. Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| madalina_7621 a răspuns:

Paihappyspalate pe cathappyprindeti un coc date cu fixativ pe cochappyapoi til tii vreo jumatate de ora iti dai drumu la par iese mai carliontathappyj til asezi din nou cu fixativbig grin

| Ichigoemi explică:

Ma scuzati ca nu am zis dar sunt baiathee hee si vreau ceva gen frizuri tip edward cullentongue dar poate alte idei?

| Ichigoemi explică:

Pai.stau cu parul asa simplu?crying ii vad pe altii si imi e o ciudat de morcrying de ce sa nu imi gasesc eul din mine?