| adrryana a întrebat:

la o rochie asa http://www.cristallini.ro/rochie-de-cocktail-18177 (cea pe albastru) ar merge o pereche de pantofi culoarea nude?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Fara suparare nu merge, acesta culoare nud, ar merge un negru sau mov.

| adrryana explică (pentru AleeAlexaaandraaa):

De m-as putea supara? este doar o parere, oricum.m-am interesat mai mult pe internet si merge combinatia albastru- nude

| AleeAlexaaandraaa a răspuns (pentru adrryana):

Albastru nude? Efaina acesta culoare, ca nu am mai vazut-o?

| adrryana explică (pentru AleeAlexaaandraaa):

Am spus combinatia albastru-nude.COMBINATIA rochie-pantofi, dar ce sa ceri de la anumite persoane!

| mihaicopilnebun a răspuns (pentru AleeAlexaaandraaa):

A spus combinatia albastru-nude nu e o noua culoare fetita, citeste de 10 ori apoi sa vorbesti pentru ca e nu a gresit cu nimic, te bagi si tu in seama

| AleeAlexaaandraaa a răspuns (pentru mihaicopilnebun):

Draga nu vreau sa ma ma bag in seama. Vad ca tu vrei laughing ai spus asta de 2 ori si am inteles rpima data, vad ca tu vrei sa te bagi in seama, ti-as zice ceva dar as incalca regulamentu

| faya a răspuns:

Merg fara probleme. Nude merge la absolut orice culoare. Uite asa ceva ti-as recomanda eu :http://bit.ly/pantofi-stiletto
Si poti accesoriza tinuta cu un plic simplu tot Nude si vei fi super stylish.

| mihaicopilnebun a răspuns:

Da merge si iubita mea are o rochie asa si poarta pantofi nude poarta cu incredere