| LFCFan a întrebat:

Lentilele de contact cit tin, cit costa etc. Funda happy

4 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Am un prieten care si-a cumparat acum 3 luni, lentile de contact albastrehappy. Tin 3 luni( mai mult sau mai putin). depinde cat de des le porti, si au costat in jur de 250 de lei.Dar nu le-a purtat decat de 2 ori, pentru ca il incomodau foarte tare.
Papa :*

| KiddaBăă a răspuns:

Cât timp ai grijă tu de ele. Dacă vrei să aflii prețul, te duci la farmacie sau la un doctor. Presupun că ei știu mai multe!

| LFCFan explică:

Da,dar daca termenul lor este de o luna iar tu le porti de vreo 3 ori pa luna, deja trebuie sa le arunci?

| LFCFan explică:

Da,dar daca termenu lentilelor este de o luna si tu le porti doar de vreo 5 ori in toata luna, deja nu mai sunt bune de nimic?