| LexyChan a întrebat:

Luni incep scoala.M-am transferat de curand la o alta scoala, la care, va trebui sa port uniforma. In uniforma este si un sacou, pe care l-am comandat online. Problema este ca este prea mare. Eu sunt inalta si slaba, sacoul este potrivit, doar ca am o problema la maneci. Ma face foarte grasa. Poate stiti niste trucuri. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Il duci la o croitoreasa si ai rezolvat problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il duci la croitorie, costa 20-35 de lei modificarea lui.

| LexyChan explică:

Problema este ca m-am mutat in al oras si nu stiu nicio croitorie