| blanco95 a întrebat:

M-ar interesa niste modalitati prin care sa imi accelerez ritmul de crestere al parului.Sunt baiat, am 17 ani iar parul este scurt spre mediu(cam pana la jumatatea urechii). Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Incearca ulei de ricicn+ulei de masline incalzit la aburi.

| Hieer a răspuns:

Din cate stiu eu... unui baiat ii creste ff repede parul, dar la tine nu stiu ...Lasa-l sa creasca natural.

| diavolitadulce a răspuns:

Ulei de ricin

| JASMYNA88 a răspuns:

Ulei de ricin. se gaseste in farmacii la 3 lei sticluta care e destula. il masezi pe scalp si il lasi vreo 20-30 de minute. il poti lasa si mai mult daca vrei. uleiul de ricin e foarte folosit pentru par pentru ca accelereaza cresterea si il regenreaza. bafta

| Lora1 a răspuns:

Poti cumpara de la farmacie pastile de cresterea parului mai repede iar cam intro luna iti creste 5 cm sau chiar mai mult (am incercat)