| Alexandru_Ina_1987 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine? spuneti-mi remedii impotriva caderii parului

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vechea mea problema, dar de cand folosesc samponul si balsamul ELSEVE erginine resist- pe negru nu mai cade happy

| Andreutssa1111 a răspuns:

Stiu un tratament care da adevarate rezultate, insa are un mic inconvenient...mirosul.Deci, daca tu si cei din jurul tau sunt dispusi sa indure, citeste mai departe.Ai nevoie de urmatoarele ingrediente:
-2 lingurite de ulei de ricin
-un galbenus de ou
-o fiola de calciu
-o fiola de vit. E
-o capatana de usturoi
-o lingurita de petrol.
Ingredientele nu sunt scumpe, uleiul e vreo 1, 5lei, fiolele si mai putin.Usturoiul se curata, se zdrobeste si se da printr-o sita, si apoi se amesteca cu celelalte ingrediente.
Fa acest tratament o data sau maxim de 2 ori pe saptamana. O prietena de.a mea a incercat si rezultatul a dat roadebatting eyelashes