| catadulceatza34 a întrebat:

Maine este ziua de nastere a unei prietene si nu stiu ce sa-i cumpar! Ea este o fire mai timida si copilaroasa si nici un cadou bun nu mi-a venit in minte! Va rog, Vreau cateva sfaturi! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| LupCuBlog a răspuns:

Bijuterii, un parfum, un animalut de plus, o bluza cu o initiala "FOREVER sau BEST FRIENDS FOREVER", trusa de machiaj, etc. Uite pe site-ul acesta poate gasesti ceva : http://cecadousaiau.info/. Bafta!

3 răspunsuri:
| Darywse a răspuns:

Un parfum si un set Dove (50-60 ron total) daca vrei mai ieftin o sampanie si un pafum mai ieftin(20-35 lei) bafta big grin si Distractie placuta!

| KenVyQ a răspuns:

O carte, trandafiri, bijuterii sau animale de companie daca spui ca este,, copilaroasa'' Funda?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Un lănţic de aur, un parfum, un set de cosmetice, o jucărie.
Te pup!