| hayastan a întrebat:

Salut TPU
n-am fost demult la mare si as vrea sa intreb cum sa primesc un bronz perfect (creme, lotiuni?)

4 răspunsuri:
| Rubby a răspuns:

Daca vrei un bronz perfect pe tot corpul mai bine du-te la solar, altfel pe o mana o sa fi mai neagra si pe una mai albahee hee fundita? big grin

| Ovidiuflorentin a răspuns:

Poti sa mergi la solarwinking... insa nu stiu cat este de sanatos

| lentzig a răspuns:

Incearca sa faci sedinte de bronz organic sau creme autobronzante. orice crema autobronzanta trebuie testata in prealabil pe o zona a corpului putin vizibila!