| omtraisiomvedea a întrebat:

Nu stiu cum sa fac sa imi creasca parul mai repede...am facut o prostie mai de mult si m-am tuns dar acum imi pare rau.As vrea sa stiu care dintre voi a incercat masti/tratamente orice si au dat rezultate ...si in cat timp.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sati zic eu si eu meam tuns jumatate din par si n-am vrut sa arat penibil si atunci meam tuns si partea aia lalta si am incercat sa ma cu sanpon si atunci mea crescut parul in 2 saptamana am avut parul care il aveam sper sa-ti fie de folos

| NewSummer2013 a răspuns:

Dati cu GAZ pe cap...

va incepe sa-ti creasca parul si ti se va si indesi frumos happy