| alin1317 a întrebat:

Nu stiu daca am selectat corect categoria dar vreau sa va intreb daca exista fre-o aplicatie, ceva ca sa vezi cum ti-ar sta tuns

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

Nu cred ca exista, dar poti sa folosesti Photoshop. Ce-i drept, trebuie sa inveti sa-l folosesti, iar la inceput s-ar putea sa para ca e imposibil, dar dupa ce inveti sa-l folosesti vei face multe.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Photoshop, inveti sa il folosesi si iti faci ce freza vrea muschiul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un site in care poti sa incerci mai multe coafuri: Taaz.com

| alin1317 explică:

Iti dai sesma ca n-am nici eu mai mult noroc

| Laurentizyu a răspuns:

Nu exista, din cate stiu eu.Decat de amuzament si faci atasari de imagini dar arata oribil.am cautat si eu dar nu am gasit nimic. cauta pe mobogenie si poate tu ai mai mult noroc!

| RangerJ a răspuns:

Exista: Toca Hair Salon ME

Merge pe android kindlefire si iOS