| mara1331 a întrebat:

Parul meu este vopsit ombre (saten destul de inchis iar varfurile sunt blonde ) si as vrea sa ma vopsesc din nou cu blond putin mai sus de linia de acum.Problema este ca sunt decolorata doar la varfuri.As vrea sa folosesc Pallette Mousse in nuanta de Blond cel mai deschis dar mi-e frica de rezultat.Ce parere aveti? Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu palette mousse pentru ca nu e bun pentru nuantele de blond.Foloseste palette normal sau garnier cea mai deschisa nuanta si sa fie blond cenusiu si iti va iesi ce vrei.

| annamariaannamaria a răspuns:

Deci daca folosesti vopsea blond nuanta cea mai deschisa mai sus decat esti decolorata o sa iasa blond mai inchis unde nu esti decolorata iar pe varfuri o sa iasa blond foarte deschis precum nuanta de pe cutie, o sa iasa frumos o sa fie trei nuante, nuanta ta naturala, blondul mai inchis care nu a fost decolorat si cel decolorat blondul deschis, am fost si eu vopsita asa si mi-a placut tare mult happy

| mara1331 explică:

Multumesc mult!