| Vlad_1383 a întrebat:

Recent mai multi prieteni s-au vopsit / tuns ciudat si acum cateva zile o buna prietena s-a facut roscata (are parul saten ) dar s-a facut cu noantator si persoana care a facut-o nu a vopsito cum trebuie, si m-ai am un prieten care din negru natural s-a vopsit in negru si s-a tuns ciudat. Maine ma voi tunde si dupa vreau sa folosesc si eu un noantator 1 saptamana - 2. Chestia e ca nu vreau sa ma fac culurii... normale laughing) as vrea sa aleg o culoare mai anormala:albastru, verde, argintiu. Vreau sa va intreb ce stiti despre noantatoare si daca stiti unul care nu se ia doar cu apa ( eu fac sala aproape zilnic de ceva timp si transpir ) imi puteti da cateva sfaturi?

2 răspunsuri:
| Innnaa a răspuns:

Nu exista nuantator de culoare verde, albastra sau argintie. Poti sa iti vopsesti parul temporar cu albastru de metil. Dureaza maxim 2 saptamani.

| Xtadelo a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa te "vopsesti" cu albastru de metil straight face
E groaznic I don't want to see culoarea se ia imediat si mai si pateaza.