| Departure a întrebat:

S-ar putea sa vi se parea ciudat dar. Sunt baiat si am parul intr-o parte si in fata in sus( sper ca stiti la ce ma refer).Am parul destul de mare, dar totusi nu prea are volum si mi-as dori sa fie si putin mai moale.Ce sampon imi recomandati?

2 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Spala parul cu ce vrei tu, dar aplica un balsam de par sau ulei de cocos si dupa clateste.

| MadagasHardwell a răspuns:

Eu părut ondulat și aspru și mi s a recomandat Shwarzkoft ( cred ca așa se scrie ) 3D Men ca sa fie mai moale și neted și sa l pot aseza cum vreau. E puțin scump vreo 45 de lei / 250 ml dar crede-ma ca merita fiecare bănuț. Înainte foloseam head&shoulders și mi se făcea parul " sarma " și nu reușeam sa l așez deloc cum vreau laughing