| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana asta as vrea ma tund, dar nu stiu cum.Eu am parul ondulat si lung.As vrea o tunsoare care nici sa nu imi ia prea mult din el.

P. S:Tunsoare nu coafuri.kiss

8 răspunsuri:
| Dollicious a răspuns:

Stiu, dar se observa mai bine pe parul drept.

| rousz a răspuns:

Hey! pai cel mai bine ar fi asa stiu ca si eu am parul ondulathee hee scurt in fata pana la umar siii in spate lung in forma de v eu spun ca se vede frumos acum ramane la alegerea tawinking

| anonim_4396 explică (pentru rousz):

Am fost tunsa si in felul asta de mai multe ori, iar acum eu sunt tunsa filat.
Dar as vrea sa imi schimb putin lookul cu tunsori interesante care sa nu necesite placa de par si tot felul de spume, fixative etc.Multumesc pentru raspuns.happykiss

| rousz a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca vei gasi ceea ce cautiwinking dar succes!

| Dollicious a răspuns (pentru rousz):

Si eu sunt tunsa asa, in V dar nu se prea vede daca ai parul cret, e mai bine pusa in valoare la parul drept!winking

| rousz a răspuns (pentru Dollicious):

Sa sti ca nu neaparatwinking

| muceacitalinda a răspuns:

Buna! te poti tunde in v, si eu am parul lung pana la fund, si am fost tunsa in v, imi statea super, acum sunt tunsa in scari filat, si te inteleg. parerea mea, funda daca consideri ca merit! succes! astept mesaj cu noua tunsoare. pup:*

| FoCs a răspuns:

La tunsoare depinde si forma fetei din cate stiu eu :) Ai putea sa-ti tai din varfuri putin, dar ai grija ca la unele coafoare iti taie foarte mult din varfuri. Am patit si eu asa ..De exemplu ai putea sa-ti faci breton drept sau pe o parte daca iti place, arata foarte frumos insa tu stii cel mai bine cum iti place.
Poti sa te inspiri din imaginile acestea :)

http://www.google.ro/......tp?/search

Sper ca te-am ajutat. :D