| anonim_4396 a întrebat:

Seara asta m-am spalat pe cap, si nu stiu cum am putut sa ma bat atat de mult cu fratimiu, ca am fost fleasca (pana si parul il aveam fleasca, sunt pletos)Mie mi se ingrasa repede, o sa trebuiasca sa il spal maine? Planul meu era sa il mai spal luni seara.

Răspuns Câştigător
| OanaDs a răspuns:

Asa patesti cand transpiri, mai ales ca ai si parul lungwinking

4 răspunsuri:
| ĂlaRău a răspuns:

Ar fi ideal
Uite asta te-ar putea ajuta

http://www.placentahair.ro

| OanaDs a răspuns:

Incearca sa folosesti un sampon uscat! Eu am folosit Batiste dar nu e bun de nimic! si eu am aceeasi problema cu parul si trebuie sa ma spal o data la 2 zile.
Dar nu cred ca e asa mare problema sa iti speli parul iar.

| anonim_4396 explică (pentru OanaDs):

Dar mie si dupa prima noapte de somn incepe sa imi miroasa urat si sa ma manance.

| anonim_4396 explică (pentru OanaDs):

Okey. Mersi

| OanaDs a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa patesti cand transpiri, mai ales ca ai si parul lungwinking