| chocolatelove18 a întrebat:

Salut,TPU,spuneti-mi va rog ce modalitati sunt pentru a scapa de burta.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai postat acolo unde trebuia!
Scade consumul de grăsimi, mezeluri, făinoase, pâine albă, băuturi acidulate, etc. și multe abdomene!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Du-te regulat la sala si o sa scapi de burta

| BiuL a răspuns:

Incearca sa reduci consumul de sare (prea multa sare retine apa in organism) sa nu mananci chestii care baloneaza de exemplu fasole, bauturi carbogazoase si sa faci cardio adica jogging, bicicleta, banda, inot. Te ajuta si masajul.

| IloveME a răspuns:

Http://www.kudika.ro/......-pasi.html
Gasesti aici 10 exercitii foarte eficiente pentru un abdomen plat! succes!

| hannsh a răspuns:

Fa abdomene si flotari si nu manca multe dulciuri, mananca multa guma
si o sa scapi de burta

| Lo_Lorena_1998 a răspuns:

Http://www.perfecte.ro/......ideo.html, abdomene. Nu manca gras si nu te indopa :)).

| alicee14 a răspuns:

Nu face abdomene pentru ca nu slabesti doar til intaresti happy dar daca nu mananci paine dulciuri si bauturi carbogazoase se poate sa scada mult de tot funda? :X

| Jake18 a răspuns:

Sala, regim, jogging.