| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva daca ar fi ok o tinuta de primavara formata din : pantaloni rosii, tricou negru simplu, tenesi alb-negru si o jacheta. nu ca n-as sti sa ma imbrac dar prefer sa vad si parerile altora big grin... daca aveti ceva de adaugat sau eliminat spuneti va rogwinking! dau funda.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu zic ca nu ar trebui sa elimini nimic, ti-ar sta perfect asa

| cυρcαкє a răspuns:

Bună. happy

Păi dacă ești fată, ținuta mi se pare drăguță. :3
Dar dacă ești băiat, lasă pantalonii roșii că doar cocălarii poartă.winking

Părerea mea.
Pa, pa. wave

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ai arata ca un clawn.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca nu am vazut un barbat relativ inteligent purtand pantaloni rosii (decat trening).

Singurul motiv pentru care ii sunt recunoscator modei este ca poti recunoaste cretinii mult mai usor. Pentru ca ei, neavand capaciitatea de a realiza ce se intampla in jurul lor aleg sa copieze alti cretini si astfel se mai lanseaza o moda sau un curent.

Orice barbat cu blugi de culoare rosie si orice purtator de freaza care a fost atinsa de o placa de par ar trebui castrat pe loc. In cativa ani media nivelului de inteligenta pe cap de locuitor pentru Romania ar creste considerabil.

| onlyme2851 a răspuns (pentru anonim_4396):

..sau care se penseaza, isi face manichiura, pedichiura, merge cu iubita la epilat si se epileaza si el.

| NoSens a răspuns:

Un lanț, ar completa perfect happy!

| DaRaspund a răspuns:

Cred ca ar arata foarte bine!