| viju123 a întrebat:

Salut TPU,sunt băiat,am parul cret si am auzit ca dacă ma tund la zero,după,părul o sa imi crească drept, este adevărat?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu,va creste la fel

| irina20 a răspuns:

Posibil sa creasca mai des si mai cret.
Mai bine bucura-te de el sunt o gramada de frizuri crete foarte cool.

| Adrianetc a răspuns:

Nu este adevarat, pentru ca in ADN-ul tau parul este cret mostenit de la parinti, daca ai taia ramura unui mar, nu o sa creasca par dupa aceea.

| Ubitzik a răspuns:

Nu, nu este adevarat! Parul tau va creste asa cum il ai intotdeauna!

| AlinaElenaBrinza1998 a răspuns:

Nu! Cine ti-a zis asta?