| Tyrannosaurus a întrebat:

Salut,TPU! Sunt baiat si mi.am ras mustata acum 2 zile. Problema e ca am lasat.o mult sa creasca si dupa ce m.am ras mi.a ramas acea zona alba, pentru ca nu a ajuns acolo soarele in timpul in care am avut-o. Maine am scoala si imi este fiarte rusine sa merg cu o pata alba in forma de mustata. Am aproale 15 ani. Nu pot sa ma bronzez, nu e deloc soare afara. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hihihi, nu faci nimic si te amuzi pe treaba asta, sau te dai cu fond de ten si o sa rada altii pe treaba asta happy

| lBroken69 a răspuns:

Nu prea ai ce face laughing Cine te-a pus sa o lasi?

| ConstantinEdi a răspuns:

Naspa dar nu mori... Cred ca poti sa razi impreuna cu colegii tai de aceasta isprava Eu am 13 si de-abia astept sa-mi creasca mustata bine

| mgbbmg a răspuns:

Stai linistit este ceva normal.