| MihayG a întrebat:

Sunt clasa a VIII a si anul acesta aproape s-a terminat si nu am habar ce ar trebui sa port la banchet.(Sunt baiat).Ma gandeam la ceva gen blugi camasa alba, sau bleomaren, cu bretele cu niste imprimeuri pe ea,,, un papion rosu(asa la misto)si un adidas stil pantof foarte belea.Ce spuneti? big grin Cele mai bune parerri primeste funda kiss Mersii.

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Ce zici de jeans, camasa, pantofi si un sacou? Multi dintre colegii tai se vor imbraca in costume, macar sacou sa iei...mai vorbiti intre voi, e bine sa nu faci nota discordanta fata de ceilalti.

12 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

O camasa alba cu spatele gol asortata cu o sapca cu maneci si cu o pereche de pantaloni bufanti cu revere la prohab happy

| darrio2007 a răspuns:

Aproape s-a terminat? Mai ai destul de tocit coatele pe banca.Este foarte bine.Imi place la ce te-ai gandit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dar constumul ce are?

in blugi si adidasi "belea" te duci la mall duminica

| MihayG explică (pentru suntserios):

Stii care-i treaba? M-am saturat de costum.Destul ca il port la scoala zi de zi.tonguetonguetonguetongue

| Kasia a răspuns:

Combinatia ta e cam cliseu asa...cum sa zic, genul de tinuta la care apeleaza toti pustii din ziua de azi ca sa para"cool". renunta ori la papion ori la bretele. daca ramai cu papionul schimba incaltamintea.bretelele deja devin banale, deci eu nu le-as purta daca as fi in locul tau.
mai bine iti iei un sacou, o camasa, jeansi-daca nu vrei sa pari prea formal si o pereche de pantofi frumosi.e totusi bancet nu poti sa te duci ca un papitoi in club.:*

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Mai sunt 2-3 luni bunewinking Mai avem de dat 2 simulari sad mai avem mult boss, nu te gandi de acum la banchet.

| abriella a răspuns:

Daca o sa porti o camasa +un papion+un sacou (de preferat cu petice)+niste jeans, sau daca vrei ia-ti un costum mai casual (cum poarta Harry Styles). uite niste idei:
http://i1.mirror.co.uk/......rry+Styles
http://i.perezhilton.com/......6__oPt.jpg

| MihaiSDK a răspuns:

Ceva de genu elegant http://www.diva-star.ro/2012/01/costume-baieti-pentru-banchet.html (-un costum arata mereu bine.
-daca prietena ta vine imbracata elegant mi s-ar parea cam aiurea ca tu sa fii imbracat in adidasi sport.
-evenimentul cam cere o tinuta)sau daca nu ai prietena si esti un tip liber http://www.siashop.ro/pantaloni-baieti/265-blugi-albastri-casul-baieti.html

| isee a răspuns:

E ok stilul vestimentar, darr, ceva de tras maii ai, eu una m-as gandii la examenul ala laughing.

| BebeeAndre a răspuns:

Pai ai putea sa iti pantaloni ceva mai eleganti, camasa alba si un papion de culoarea pantalonilor( Ex: pantaloni negri papion negru), si un sacou

P.S papioanele se poarta si ai fi in trend big grin
parerea mea happy

| analfabet07 a răspuns:

poti adauga si un sacou.

| Corrynaa a răspuns:

Ai putea sa-ti iei niste jeans ..cu o camasa alba sau blue si un sacou negru!