| ValiConstantin123 a întrebat:

sunt complexat de un lucru si nu stiu ce sa cred cu adevărat.
De ce atunci când imi face poze dintr-un anumit unghi sau cand ma uit in oglinda am impresia si nu cred ca de fapt am nasul mare, însă nu stiu ce sa cred.

2 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

Pozele nu ies cum vezi cu ochiul și evidențiază nasul de obicei. Prin machiaj poți face un contur ca să pară mai mic.

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Anumite unghiuri ne pot face unele parti ale corpului gigante. Nu degeaba oamenii mai plini isi fac poze ba cu un picior ridicat, ba alte pozitii. Daca ai o lumina perfecta si un unghi corespunzator poti sa fi si mumie ca tot vei iesi 90% frumos. Daca crezi ca ai nasul mare, cere parerea cuiva care te vede cu proprii lui ochi si daca si acesta are aceeasi parere consulta un medic in vederea „reamenajarii" nasului tau.