| anonim_4396 a întrebat:

vă plac tocurile lui Magda Pălimariu? Sînt super, Este o fată super elegantă. Mie i mi plac mult.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
O stiu pe Magda, intr-adevar, ii sta super pe tocuri si e eleganta.
De fapt care fata nu e eleganta pe tocuri, nu?
Te pup!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este așa că își permite, iar eu te întreb acum: a făcut vreun gest caritabil față o situație/persoană?
Aici vezi și caracterul, nu trebuie să ne iubim doar pe noi... și atât!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine este aceasta individa?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pot să cred că nu ai văzut o pe Mgda Pălimariu niciodată? Este blonda care prezintă rubrica meteo la pro tv, după știri, săptămîna asta este dimineata si seara la rubrica meteo, ea are cele m ai faine tocuri, in afară de Nora Dincă de la realitatea, sau stiristele de la digi 24 hd, Laura Teodoru, si Iulia Pîrlea.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze pe Magda, Măgduța.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu ma uit la televizor. evident, nici la pitipoancele de la televizor.