| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ii cumpăr unui prieten de ziua parfum Ck IN2U si nu stiu daca o sa ii placa. Ceva păreri?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si noi de unde ar trebui sa ghicim daca i-ar placea sau nu?

| Lostlyric a răspuns:

Parfumurile nu se fac cadou decat daca cunosti foarte bine persoana respectiva si daca cunosti parfumurile cu care se da in mod obisnuit sau cele care ii plac. Sfatul meu, fa-i cadou altceva.

| MichaelTeach a răspuns:

Dupa parerea mea, sa ii cumperi un parfum este un cadou destul de bun. Daca tie iti place cum miroase acel parfum (daca stii), sunt mari sanse sa ii placa si lui.