| LiviuPK a întrebat:

Vreau sa imi las parul lung (lung cat sa il pot prinde in coada ) dar mie nu imi creste in lungime. imi creste in sus. ( mi se scoala in cap laughing ) Pot sa fac ceva ca sa imi creasca in lungime? Daca va ajuta cu ceva. anul asta fac 14 ani

Răspuns Câştigător
| LifeEndsWithADream a răspuns:

Nu stiu exact, depinde si de lungimea pe care o doresti. Eu sunt fata, acum 3 ani am avut parul pana la umeri iar acum imi ajunge pana la mijlocul spatei, dar m-am si tuns de cateva ori pe parcurs, insa nu mult. Eu zic ca aproximativ 1 an, 1 an si cateva luni iti trebuie neaparat sa iti poti prinde parul in coada daca ai parul scurt acum. Bafta! Si ma bucur ca vrei sa iti lasi parul lung. Baietii cu parul lung sunt mai sexy! smug

3 răspunsuri:
| LifeEndsWithADream a răspuns:

Pai prima data trebuie sa creasca in sus, nu are unde sa se duca altundeva. Cu timpul, daca va creste, se va lasa in jos. Dar iti trebuie un timp destul de indelungat. Pana atunci poti sa foloseti eventual ceva gel ca sa-i conferi un aspect ok.

| LiviuPK explică:

Cam cat timp imi trebuie?

| LiviuPK explică:

Ok, multumesc de raspunsuri smug