| Yusuke16 a întrebat:

Vreau sa imi vopsesc parul portocaliu dar nu stiu:ce vopsea trebuie sa iau pentru ca eu sunt negru spre saten; cum trebuie preparata vopseaua de par si daca imi pot vopsi perul sa semene cat de cat cu
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Funda cui ma ajuta:D

2 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

De ce nu mergi la un salon? Acolo stilista va stii cum sa combine culorile pentru a -ti iesi ceva ca lumea dat fiind faptul ca ai culoarea naturala a parului inchisa.

| Yusuke16 explică (pentru Amilik):

As merge dar nu am asa multi bani de cheltuit la salon... d'aia intrebam daca mi-l pot face eu acasa.