| TheWildRose a întrebat:

Salut TPU:* vreau sa ma tund si nu stiu cum nu am nici o idee am cautat peste tot nu gasesc ceva care sa imi placa am parul aproape de fund, cret cu volum si am vartej va rog ajutati-ma idei poze video orice :*

Răspuns Câştigător
| EaNuStieTot a răspuns:

Eu zic sa nu iti tai prea scurt ca cum e cret o sa ai prea mult volum si arata tare naspa;)) mai bine ar fi sai dai doar o forma... sa-ti faca scari de sus si sa til fileze putin http://www.google.ro/......tp?/imgres Cam asa ceva arata mult mai natural si poti sa-ti faci si diverse coafuri dupa. Sper sa te ajute sfatul meu;))

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| viitortatic a răspuns:

Inaltimea ta, lungimea parului ( cm ), culoarea parului, silueta ta, cat esti dispusa sa tai din par happy