| MedeWede a întrebat:

Vreau sa stiu daca a fost vreo fata de curand prin Deichmann in Sun Plaza sau alte magazine si vazut Ugg-uri ca astea,

http://www.okazii.ro/catalog/59537511/cizme-ugg-albastru -albastre.html

Adica tot asa albastre inchis si inalte simple, daca au eticheta la spate si am cat costa eu am 150 lei... Funda mare!

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Da ' dc sa nu coste si 10?
UGG'urile originale pornesc de la 250 lei. Mai informeza'te un pic ca nu strica.

3 răspunsuri:
| Chris88 a răspuns:

Calmeaza-te, UGG urile costa 8-9 milioane, copiile alea ieftine nu o sa le vanda Deichmann, vei gasi pe la magazinele de mana a treia

| MedeWede explică (pentru Chris88):

D

| KellyGreen a răspuns (pentru Chris88):

Da ' dc sa nu coste si 10?
UGG'urile originale pornesc de la 250 lei. Mai informeza'te un pic ca nu strica.

| BunLaIntrebari a răspuns:

Eu mi-am luat din mall plaza ugg-uri la reducere cu 150! si sunt un pic mai frumoase ca cele din fotografia ta adica au niste detalii florale pe ele! :*