| maddy673 a întrebat:

.. happy
vreau si eu niste tutoriale cu exercitii pentru abdomen...si stiti cam in cat timp se vor vedea rezultatele?
tin sa mentiopnez ca nu pot tine dieta pentru ca sunt foarte pofticioasa.
fundita pentru cel care ma ajuta... big grin
multumesc anticipat!

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci și practică un sport de masă.
http://calorii.oneden.com/
Pa, pa.

| Nickname1890 a răspuns:

Ca esti pofticioasa nu este decat o scuza de a ta.

Daca vrei poti, daca nu poti sa te abtii inseamna ca nu iti doresti destul de mult cat sa faci sacrificii. punct.

| maddy673 explică (pentru Nickname1890):

Nu draga dar nu sunt atat de grasa pe cat crezi tu, dar vreau sa am abdomenul bine lucrat...si sunt multe fete care fac sport si nu tin dieta si arata foarte bine
si in plus nu vreau sa ma infometez pentru un capriciu al meu
sasa ca mai taci daca tot nu sti ce vorbesti
hai papaa

| maddy673 explică (pentru Nickname1890):

laughing

| Nickname1890 a răspuns (pentru maddy673):

Eu m-am luat de ce ai scris tu acolo, nu te cunosc ca sa stiu cum esti si cum arati.

Iar o dieta nu inseamna infometare... chiar infometarea este cea mai proasta idee pentru a slabi.

Si ca sa iti dau un raspuns si sa nu ma mai injuri, Ab ripper X

http://www.youtube.com/watch?v=eDTpo2soS8Q partea1
http://www.youtube.com/watch?v=olmDbxiEHII patrtea 2

dar sa te pregatesti sufleteste ca nu e de joaca cu el :))

| maddy673 explică (pentru Nickname1890):

Sorry,dar cu siguranta nu pot face chestile alea...mersi oricum big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa exercitii de abdomene normale fara sa te mai complici atata.te asezi jos pe spate pui mainile la spate putin indepartate vezi sa nu le tii ca intr-un pumn ca o sa te doara coloana si incepi sa te ridici cate cate serii poti de cate 10 adbomene pe serie, asa fac eu, cel mai simplu.

| maddy673 explică (pentru anonim_4396):

Mersi,dar am auzit ca abdomenele lucreaza partea de sus a abdomenului, iar eu vreau sa dau jos mai mult din partea de jos big grin
dar o sa le incerc
tu cam cate faci pe zi si in cat timp se vor vedea rezultate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru maddy673):

Eu fac doar seara abdomene, pai fac pana simt eu ca nu mai pot, fac serii a cate 10 abdomene.Mai fac si flotari 3 sau 4 serii flotarile.
Si chestia e sa nu mananci dulciuri in exces, daca iti plac dulciurile si nu te poti abtine de la ele, incearca ciocolata neagra cu 75 sau 85% cacao, nu ingrasa! E singurul dulce pe care il consum doar la cafea dimineata si in timpul zilei doar un patratel atat.

| maddy673 explică (pentru anonim_4396):

In cat timp se vor vedea rezultate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mainile la ceafa scuze.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa si incearca sa le faci seara nu dimineata nu are rost.Cand o sa treaca caldura asta mare pe la jumatatea lui august spre septembrie sa te duci dimineata in parc sa alergi, eu am alergat cam 1 luna jumate 2 aproape cam 1 data sau de 2 ori pe saptamana asta pana sa vina caldura asta mare.

| Andreea22X a răspuns:

Da un search pe youtube: abdoneme si gasesti mai multe...iti dadeam eu linkul exact dar din pacate nu merge sad

| raluka66 a răspuns:

Cauta pe google:programul abdomen plat de la fitness.

| AndreeaMoromete23 a răspuns:

Pai.exercitii pentru abdomen..hmm..http://www.sfatulmedicului.ro/......domen_1599 o sa te ajute;)

| geooo2000 a răspuns:

Pai nu iti trebuie tutoriale, poti doar sa faci diferite exerciti, dimineata cand te trezesti si seara inainte de culcare.
Eu am incercat asta, si crede-ma rezultatele au aparut in jur de 1 luna, daca am facut asta mereu.
Funda?