| redrouje a întrebat:

Salut tuturor am 1.69 si 68 de kg. As vrea sa va intreb ce pot face ca sa slabesc repede ( fara pastile sau alte prostii )? fundita :*

Răspuns Câştigător
| mady8055_9212 a răspuns:

Buna eu iti recoman cum mi-a recomandat si mie doctorul sa fac foarte mult sport pe zi, cand imi vine foame sa beau apa, sa nu manenc dupa ora 18 seara, sa mananc de 2 ori pe zi si sa consum foarte multe fructe : mar, banana, kiwi, portocale, mandarine etc! fundita?

3 răspunsuri:
| kiss a răspuns:

Sport, mult sport si o alimentatie sanatoasa cu putine calorii. happy
depinde cat de repede vrei sa slabesti, cat de mult...cat de sanatoasa esti. nu iti recomand curele de slabire, daca ai organismul putin slabit aceste cure nu fac decat sa iti agraveze situatia, chiar si daca esti sanatos o cura iti scade imunitatea, deci nu te tine de ele asa dupa ureche. sportul este cel mai sigur, te ajuta sa tementii in forma, sa arati bine, sa fii o persoana energica si vesela big grin

| BeautyTeacher a răspuns:

Inlocuieste liftul cu scarile:*

| monibarbi10 a răspuns:

Exercitii sa mananci sanatos etc.