| ingridush a întrebat:

Salut tuturor... Am nevoie de un sfat. Vineri este un bal al boboceilor la scoala si nu prea stiu cum sa ma imbrac. Am doua optiuni, insa mama o vrea pe una din ele iar eu o vreau pe cealalta. M-am gandit sa ma imbrac asa cum vrea mama si sa imi pun intr-o geanta schimburile pe care le vreau eu.Mama vrea cu o rochie dreapta de ocazie in care nu poti dansa, iar eu vreau o fusta cu volanase neagra si o bluza turcoaz cu un umar gol... ati mai avea si alte propuneri pentru o tinuta mai de club? sau daca nu macar spune-ti-mi daca este buna ideea mea.

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Imbraca-te cum iti sta dragut dar si comod ca sa te simti bine. Daca-i explici cu argumente mama va intelege. Pentru idei mai incearca si linkul asta http://crownfashion1.blogspot.com/......ni-de.html

| Fluffy16 a răspuns:

Da foarte buna ideealove struckx

| Fluffy16 a răspuns:

Da foarte buna ideealove struckx.