| Beibbs a întrebat:

Salut.:* Vreau parerea voastra.:* Luna viitoare vreau sa imi pun permanent in par dar nu stiu daca e bine sau nu. Stiu ca sunt efecte negative. Si am fost si vopsita. Oare risc mult?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Risti. Ca sa te faci permanent ar trebui sa ai un fir de par subtire, din cate am citit, si sa nu fi vopsita prea curand. Oircum la salon cand te vei duce, te poti sfatui cu stilistul care stie ce presupune acest proces de "permanentizare". Citeste aici mai multe informatii despre parul permanent http://www.eva.ro/......-1204.html iar aici ai un forum in care se discuta despre permanent http://forum.desprecopii.com/....../topic.asp doar arunca o privire pe acolo, la fetele care isi spun experientele legate de parul facut permanent, iar decizia o iei tu singura. Eu sincer ti-as recomanda sa nu il faci, mai ales ca procedeul facut iti ataca si arde parul oricum, in orice fel l-ai face, iar tu spui ca esti si vopsita. Pupici!

| Beibbs explică (pentru znstr):

puppy dog eyes Parul meu este destul de subtire. Si am fost vopsita de aproape un an.puppy dog eyes Multumesc pentru raspuns.:* Esti o scumpa.:*:*:*

| znstr a răspuns (pentru Beibbs):

Cel mai bine mergi la un salon mai respectat, nu cele "de cartier", acolo o sa stie fetele ce sa-ti propuna, ce ti-ar sta bine, ce e mai sanatos si ce nu. :*