| schoky a întrebat:

Salut! Vreau sa exprim un stil mai... avangardist, cam cu ce ma pot imbraca?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Noi nu stim cum arati pentru a te putea ajuta. Oricum hainele ar trebui sa te defineasca pe tine ca om, nu cred ca ar conta mult stilul vestimentar. Important este sa te remarci fiind tu insati prin felul tau de a fi. Succes!

1 răspuns:
| MissCamelia a răspuns:

Buna, iti recomand sa te informezi din timp asupra tendintelor modei si sa le urmezii, intra pe style.com,vogue.com,pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo