| oliverkahn25 a întrebat:

vreau sa imi las parul lung(plete) - cam in cat timp o sa imi creasca pana la umeri asa? trebuie sa mentionez ca este aproape 1 an de cand nu m-am mai tuns big grin lol - deci pentru cei ce imi pot spune acest lucru si inca ceva: trebuie sa mai fac ceva retusuri ca parul sa nu se incurce cand il voi da pe spate? perciuniideja se incurca cu parul de la spate cand il dau tot pe spate si parul e uscatbig grin ajutor pls?

4 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Incearca cu incredere uleiul de masline cu miere, aplici si dupa o jumatate de ora iti speli parul, apoi iti dai cu o masca sau un balsam.Rezultatul il vei vedea dupa, sunt sigura ca vei fi multumit(a)Apropo:sa nu folosesti oul, iti usuca si mai tare parul, am aplicat si nu am fost multumitahappyBafta!

| Incubus a răspuns:

Si daca ce? si eu tot asa iti recomand, intr-un ritm bun este suficient 3 ani(per total)perciuni eu ii tai

| Okkultist a răspuns:

Tunde-te punk e mai calumea ^_^...

| oliverkahn25 explică:

Sunt baiatbig grin