| EuShiAtat69 a întrebat:

Salut, vreau sa imi schimb lookul, adica am avut un look normal si m am saturat de el. Sunt fata si am 12 ani.
Mersi

3 răspunsuri:
| RebecaManea a răspuns:

Blugi rupţi, haine negre, o bluză lungă

| CansuFevzi123 a răspuns:

Eu una nu cred ca conteaza ce sun altii despre stilul tau vestimentar poti sa fi hippy, pankerita, sau orice atat timp cat tu te simti bine. Iar daca tu chiar vrei o schimbare, pentru ca TU doaresti asta, alege ceva ce te caracterizeasa, poate ca tie iti place sa ai un stil casul, sau sport. Alege ce te carecterizeaza, si nu tine cont de comenariile urate

| 09876123456 a răspuns:

Cred ca ai putea fi o tipa cool, sa imbraci haine mai rebele ex. ai putea sa-ti iai nuste blugi rupti cu o bluza nu stiu lunga sau pina la buric, niste adidasi si accesorii. cu acest look poti sa mergi la plimbare, in oras...
sper ca te-am ajutat