| Ingusic a întrebat:

Salut happy Vreau sa imi vopsesc parul. Culoare naturala este cafeniu si vreau sa il vopsesc in negru. Cum sa stiu daca imi va sta bine sau nu?big grinbig grinbig grin

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Du-te la un salon si intreaba, un profesionist stie asta numai privindu-te

| darrio2007 a răspuns:

Din poza pe care ti-ai pus-o aici vad ca iti sta bine cu negru.Penibil.

| LorryDulce a răspuns:

In primul rand poti sa incerci o peruca sau niste extensii, mese de la cineva pentru a-ti face o idee cat mai aproape de adevar, dar in al doilea rand conteaza sa iti placa tie deoarece parerile tot timpul vor fi impartitehappy P.S.: Eu am fost blonda pana la 18 ani dupa care m-am facut bruneta mai mult de nevoie dar nu am stat sa intreb pe nimeni, m-am facut si gata si in ziua de azi nimeni nu m-ar mai vedea altfelhappy

| Anitta97 a răspuns:

Iti dai seama dupa anumite trasaturi ale fetei, culoare pieli, culoarea ochilor etc big grin Parul negru sa potriveste unui ten curat, fata cicatrici sau acnee, si la trasaturi fine. Asta pentru ca parul negru, mai ales daca e negru pana-corbului, inaspreste trasaturile. Orice culoare la ochi se potriveste brunetelor, deci pe partea aceasta nu trebuie sa-ti faci griji. Tenul poate fi fie deschis, fie masliniu, ideea e sa fie ingrijit si curat.

| Lav1niia a răspuns:

Ai putea ruga pe cineva sa iti faca in photoshop.

| Alin34 a răspuns:

Nuuuu, dati cu nuantator, care se sterge in 3 saptamani, bine mai rar se cam sterge si dupa ce se sterge vzi cum ti-a stat!