| AnaIsabella a întrebat:

Salutare.Am doua zile m-am decis sa-mi schimb culoarea parului. Din saten deschis sa fiu blonda, dar surpriza:rezultatul nu a iesit blond ci saten inchis.Cum e posibil?
Vopseaua Garnier nr.7 Blond

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista decat o singura explicatie:esti o fata inteligenta, si atunci parul tau a refuzat sa se coloreze, pentru ca nu meriti sa fii tinta ironiilor care se fac la adresa blondelor.corect? poate nu-mi dai funda!

| BYGGeo a răspuns:

E posibil ca in fabrica sa fi gresit tuburile cand a pus vopseaua in ele si din asta

| anaisa a răspuns:

Da este foarte buna