| anatyls a întrebat:

am si o problema si am nevoie de ajutor...am pe picioare mici semne de la niste cazaturi si nu stiu ce sa fac ca sa nu se vada, mai ales acum cind inca nu sint bronzata, dar o sa ma imbrac in pantaloni scurti si au sa se vada...va rog dati-mi idei ce sa fac ca sa le ascund

4 răspunsuri:
| Elly2763 a răspuns:

Buna! Poti sa te dai cu o crema colorata sau aventual cu putin fond de ten pe micile semne happy
Eu am folosit fondul de ten si pentru micile semne pe picioare si a fost foarte binebatting eyelashes
Funda?:*:*:*

| xgeanina a răspuns:

Acelea sunt cicatrice si eu am pe piciore si pe mainihappy poti folosi unguente speciale thinking

| xgeanina a răspuns:

Acelea sunt cicatrice si eu am pe piciore si pe maini
happy poti folosi unguente speciale

| KiDda_9382 a răspuns:

Draga mea, daca de atunci cand ai cazut a trecut mult timp nu mai ai ce sa faci acelor semne pentru ca inainte nu te-ai dat cu o crema ca sa iti treaca, iar acum au ramas cicatrice. Dar daca ai cazut mai devreme si semnele nu s-au transformat in cicatrice poti folsii unguent din extract de musetel. kiss