| DariaMariaIoana a întrebat:

As vrea sa tin si eu dieta cu supa de varza timp de doua saptamani...la care se mai adauga 1km de alergat zilnic.Plus ca nu voi mai manca nimic altceva, decat supa, si voi pune piper in ea(daca mananci picant se ard mai repede grasimile, sau gen) Credeti ca va functiona? Am 163 si 58 de kg Multumesc foarte mult!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci, lasă prostia asta cu varza. Ce vei face pe viitor, vei ține numai diete? Oare vor fi bune pentru organism șocurile pe care tot vei intenționa să i le dai?
O alimentație echilibrată dar săracă în calorii și multă mișcare fizică te vor ajuta să slăbești sănătos și să ai o greutate normală.
http://calorii.oneden.com/
Sărbători fericite!
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url
In link'ul de mai sus e dieta cu supa devarza. Nu trebuie sa mananci doar supa de varza pentru ca nu o sa mearga. Si nu tine dieta 2 saptamani pentru ca dieta e de o saptamaana nu de 2. Inteleg ca vrei sa slabesti mult insa mai bine slabesti mai putin si nu mai pui inapoi ce ai dat jos decat sa slabesesti mult si sa pui inapoi dublu.

| FucktheSystem a răspuns:

O să mori de foame cu supă de varză.
Nu mai simplu ai face mai mult sport și ai mânca mai sănătos, un km de alergat e o nimica toată, și bunicul meu care are 70 de ani merge câte 5 km pe zi și tu care slăbești vrei să alergi doar unul?
N-o să înțeleg în viața mea oamenii care nu mănâncă să slăbească când pot să facă sport ca să slăbească și după în continuare ca să nu pună la loc.
Adică eu sunt și mai înaltă ca tine și am 45 de kg, în viața mea nu m-am înfometat și doar am făcut sport așa n-am ajuns la stadiul să fiu disperată și să mănâc doar supă...