| Lapusneanu a întrebat:

Ce crema recomandati pentru par gras, subtire fin si des?

Răspuns Câştigător
| Syndre a răspuns:

Gama Cristalliste de la Kerastaste, special destinată pentru părul lung. E genială, o iubesc și nu m-aș putea despărți de ea.
Dacă totuși nu-ți permiți să arunci banii pe produse de păr și vrei ceva mai accesibil, sunt okay și alea de la : L'oreal pentru părul lung, nu mai știu numele gamei.

| Lapusneanu explică (pentru Syndre):

Mersi Syndre dar am par subtire si scurt,,,, nu ma pricep ce se potriveste si ce nu dar auzisem ca difera cremele astea,,,,

2 răspunsuri:
| bleakk a răspuns:

Nivea crema