| lolec a întrebat:

Salutare? ce sampon imi recomandati avand in vedere ca ma spal zilnic pe cap deoarece parul se ingrasa foarte foarte repede?( si da stiu ca nu este bine doar ca nu pot iesi prin oras cu parul lucioslaughing ) Din cate stiu este de preferat sa folosesc un sampon pentru ultilizare zilnica dar nu gasesc unul...

6 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Head&shoulders

| TheRealDaniel a răspuns:

Pantene

| Radu1015 a răspuns:

Head Shoulders!

| nicolle17 a răspuns:

Iti recomand Nivea...eu il folosesc si este bun, este potrivit utilizarii zilnice.

| Dalia954 a răspuns:

Gerovital plant...are si ingrediente naturale.

| Marya52 a răspuns:

Salut. Si eu am parul des si foarte gras. In fiecare a doua zi trebuie sa ma spal pentru ca este foarte gras. Iti recomand sa folosesti samponul de la whas&go pe langa care cand te speli pe cap sa pui si cateva picaturi de otel pentru stralucire si putina sare pentru ca sa nu se ingrase. Pupici. Fundita